dodatkowe informację

Oferujemy zniżki dla grup zorganizowanych – ceny do negocjacji!

Zwierzęta domowe są u nas mile widziane, prosimy jednak o zgłaszanie faktu przyjazdu z pupilem. Za pobyt zwierzaczka pobierana jest jednorazowa opłata serwisowa (niezależna od długości pobytu) związana z dodatkowym sprzątaniem w wysokości 20 zł. 

Transport rowerów w umówione miejsce (do 12 rowerów) – koszt 1 zł za km (rowery z wypożyczalni).

specyfikacja naszych rowerów

Merida Big Nine

Rodzaj usługi: ROWER
Parametry: rama 19
Typ: rower męski
Cena od: 50,00 PLN / dzień

Merida BIG.NINE to jedna z najbardziej popularnych serii wśród zawodowców i miłośników kolarstwa górskiego. Konstruktorzy zadbali w tych rowerach o każdy detal, dzięki czemu stały się jednymi z najlepszych, najszybszych oraz najbardziej utytułowanych hardtaili na świecie.
Merida Big Nine 100 ma dużo do zaoferowania, super lekka, bardzo wytrzymała rama, doskonałej jakości osprzęt Shimano czy bardzo czułe hamulce tarczowe, to tylko kilka z listy jego zalet.

 

Merida Big Seven

Rodzaj usługi: ROWER
Parametry: rama 17
Typ: rower męski
Cena od: 50,00 PLN / dzień

BIG.SEVEN 100  to sprzęt do pokonywania trudnych technicznie tras, górskich ścieżek. Ten rower wzorowany jest na najlepszych rozwiązaniach w kategorii jazdy górskich i pozwala na przykład na łatwe zablokowanie amortyzatora umieszczonego w przednim widelcu. W ten sposób można kontrolować reakcję roweru na trasie i balansować pomiędzy efektywniejszym napędem i skuteczniejszym tłumieniem drgań. Koła o średnicy 27,5″. Aluminiowa rama jest doskonale połączona i świetnie wyprofilowana, a jej lekka konstrukcja oznacza większą wygodę i mniejsze zmęczenie w czasie podjazdów. W napędzie zastosowano elementy Shimano. Rower waży 13,5 kg.

 

Merida Juliet

Rodzaj usługi: ROWER
Parametry: rama 17
Typ: rower damski
Cena od: 50,00 PLN / dzień

Merida Juliet 7.40-D 2018 to godna uwagi propozycja w segmencie damskich rowerów górskich, stworzona do crossowej oraz rekreacyjnej jazdy. Rower wyróżnia się lekką, aluminiową ramą o nowoczesnej geometrii zapewniającej wygodę w każdego rodzaju terenie. Dla maksymalnej jakości hamowania zastosowano hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano ST-EF505, pozwalające błyskawicznie wytracić prędkość, nawet w trudnej sytuacji. Wysokiej jakości osprzęt Shimano jest tu standardem, a elementem, na który warto zwrócić uwagę jest bardzo wygodne siodło, które z pewnością docenią wymagające rowerzystki.

 

Merida Juliet

Rodzaj usługi: ROWER
Parametry: rama 17
Typ: rower damski
Cena od: 50,00 PLN / dzień

Merida Juliet 7.40-D 2017 to godna uwagi propozycja w segmencie damskich rowerów górskich, stworzona do crossowej oraz rekreacyjnej jazdy. Rower wyróżnia się lekką, aluminiową ramą o nowoczesnej geometrii zapewniającej wygodę w każdego rodzaju terenie. Dla maksymalnej jakości hamowania zastosowano hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano ST-EF505, pozwalające błyskawicznie wytracić prędkość, nawet w trudnej sytuacji. Wysokiej jakości osprzęt Shimano jest tu standardem, a elementem, na który warto zwrócić uwagę jest bardzo wygodne siodło, które z pewnością docenią wymagające rowerzystki.

 

Merida Juliet

Rodzaj usługi: ROWER
Parametry: rama 15
Typ: rower damski
Cena od: 50,00 PLN / dzień

JULIET 100-D 2014 to rower damski stworzony specjalnie z myślą o kobietach i idealnie dopasowany do ich anatomii. Świetnie nadaje się do przemierzania trudnych terenów. Lekka oraz wytrzymała aluminiowa rama, koła w rozmiarze 27,5″, skuteczne hamulce Shimano.

 

Merida Juliet

Rodzaj usługi: ROWER
Parametry: rama 15
Typ: rower damski
Cena od: 50,00 PLN / dzień

Merida Juliet 7.100 2017 to wyjątkowy maszyna dla wymagających rowerzystek. Niezwykle wytrzymały i absolutnie uniwersalny rower MTB. Co go wyróżnia? Przede wszystkim wykorzystanie nowoczesnej konstrukcji ramy i staranny dobór podzespołów roweru sprawiają, że model Juliet 7.100 staje się najlepszą towarzyszką podróży w każdej trasie.
Rower wyposażony jest w markowy osprzęt firmy Shimano – napęd i hamulce oraz koła 27,5″.

 

Merida Matts

Rodzaj usługi: ROWER
Parametry: rama 13
Typ: rower młodzieżowy
Cena od: 50,00 PLN / dzień

Merida Matts to rower dla najmniejszych użytkowników, którzy z pewnością będą zadowoleni zarówno z jego wyglądu, jak i z komfortu jazdy. Pod każdym względem jest to bowiem produkt najwyższej jakości.
Użyta w jego konstrukcji rama to ALU / Matts24 lite Alloy, przednie i tylne hamulce to wersja tarczowa Promax, zastosowane siodło to Dakar kid 24, a rozmiar kół 24’’.