– FAQ – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA –

REZERWACJA SPRZĘTU ROWEROWEGO – METODY

Jakie są metody rezerwacji rowerów?

Rower można zarezerwować na trzy sposoby:

Pierwszy sposób to poprzez dostępny na stronie formularz rezerwacji: podaj datę rezerwacji, jeśli chcesz rodzaj roweru, typ roweru i rozmiar ramy, a pokażą Ci się dostępne w danym terminie modele rowerów.
Wybierz ten, który Cię interesuje, jeśli masz ochotę możesz także zamówić kask rowerowy. Podaj swoje imię i nazwisko, adres email, numer kontaktowy potwierdź rezerwacje. Na Twoją skrzynkę mailową prześlemy szczegóły rezerwacji oraz dane do przelewu. Wystarczy tylko zapłacić za rezerwację, a rower będzie na Ciebie czekał na Białej 40. Zobacz jak do nas dojechać: tutaj.

Możesz także dokonać rezerwacji przez telefon.
Zadzwoń pod numer 503-152-640. Rezerwując telefonicznie rozliczasz się na miejscu – odbierając rower.

Wypożycz rower przychodząc do naszej stacjonarnej wypożyczalni rowerowyFun na ulicy Białej 40 w Chełmcu (zobacz jak do nas dojechać: tutaj). Dobierzemy sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

DO ZOBACZENIA 🙂

Jak mam wypożyczyć rower przez Internet?

Portal rowerowyfun.pl oferuje możliwość rezerwacji rowerów przez Internet za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie: rezerwacje.

W formularzu należy wybrać dzień w którym chcesz zarezerwować rower (UWAGA! jeśli chcesz zarezerwować rower na jeden dzień wpisujesz w okienku „rezerwacja do” tę samą datę co w okienku „rezerwacja od”).

Okienko rodzaj roweru: w tym miejscu należy wybrać czy rower ma być męski, damski czy młodzieżowy (UWAGA! jeśli chcesz zarezerwować rower damski i męski nie wybieraj w tym okienku nic, dzięki temu pojawią Ci się wszystkie dostępne w tym okresie rowery).

Po uzupełnieniu okienek w formularzu wciskasz przycisk „szukaj” przechodząc do kolejnego etapu w którym przedstawia się lista dostępnych rowerów. Na kolejnym etapie rezerwacji możesz wypożyczyć sprzęt dodatkowy np. kask, ponownie wciskasz „dalej” przechodząc do ostatniego etapu rezerwacji w którym wpisujesz tylko swój adres email (jeśli byłeś już naszym klientem) lub imię i nazwisko, telefon, email lub/i komentarz (jeśli rezerwujesz u nas rower po raz pierwszy), potwierdzasz regulamin i wciskasz przycisk „Potwierdź”.

Na Twojego maila zostanie przesłane potwierdzenie dokonania rezerwacji sprzętów. Opłać rezerwację i kręć kilometry na profesjonalnym sprzęcie rowerowym 🙂

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ I ONLINE

Jak mogę zapłacić za rezerwację roweru?

Za rezerwację roweru można zapłacić gotówką (płatność w wypożyczalni RowerowyFun na ulicy Białej 40) lub poprzez przelew bankowy (rezerwacja poprzez formularz rezerwacji na stronie: rezerwacje). Wszelkie dane do przelewu otrzymasz od nas na skrzynkę mailową po dokonaniu rezerwacji na rowerowyfun.pl

Czy mogę zrezygnować z rezerwacji po jej opłaceniu?

Z rezerwacji roweru możesz zrezygnować najpóźniej jeden dzień przed dniem w którym miałeś zarezerwowany rower/rowery. Wystarczy, że zadzwonisz żeby nas o tym poinformować pod numer: 503-152-640 lub napiszesz maila na: kontakt@rowerowyfun.pl podając w nim numer rezerwacji.

Najłatwiejszym jednak sposobem na zmianę rezerwacji jest jej samodzielna zmiana na stronie: rezerwacje.

Musisz tyko podać numer rezerwacji, który wysłaliśmy na Twoją skrzynkę emailową. Możesz wtedy zmienić zarezerwowany rower, datę rezerwacji, zarezerwować dodatkowy sprzęt lub całkiem anulować rezerwację.
Jeśli anulujesz rezerwację, a wcześniej dokonałeś płatności online środki zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych.

SPRZĘT ROWEROWY

Co znaczy „mobilna wypożyczalnia sprzętu rowerowego”?

Mobilna wypożyczalnia sprzętu rowerowego czyli możliwość dowozu sprzętu rowerowego na wskazane przez Ciebie miejsce. Dzięki nam możesz zaplanować wycieczkę ze znajomymi, a my przywieziemy Ci sprzęt tam gdzie np. będziesz chciał rozpocząć wycieczkę lub dowieziemy Cię z grupą znajomych we wskazane miejsce.

UWAGA!!! Koszt dowozu rowerów na wskazane miejsce ustalany jest indywidualnie. Zazwyczaj pobierana jest opłata 2 zł/km dlatego im więcej Was będzie tym niższy koszt usługi dowozu rowerów.

Posiadamy przyczepę samochodową, która przystosowana jest do przewozu rowerów. Dzięki niej możemy Wam przywieźć 12 rowerów jednocześnie.

Po więcej szczegółów zadzwoń do nas pod numer: 501-222-742
lub napisz maila na: kontakt@rowerowyfun.pl

Jaki jest koszt dowozu rowerów na wskazane przeze mnie miejsce?

Koszt dowozu rowerów na wskazane miejsce ustalany jest indywidualnie ponieważ zależy od długości wypożyczenia rowerów, miejsca dowozu, ilości rowerów, itp. Zazwyczaj pobierana jest opłata 2zł/km dlatego im więcej Was będzie tym niższy koszt usługi dowozu rowerów.

Posiadamy przyczepę samochodową, która przystosowana jest do przewozu rowerów. Dzięki niej możemy Wam przywieźć 12 rowerów jednocześnie.

Po więcej szczegółów zadzwoń do nas: 501-222-742
lub napisz maila na: kontakt@rowerowyfun.pl

Na ile są wypożyczane rowery?

Sprzęt wypożyczany jest na cały dzień czyli maksymalnie od godziny 9 do 18 każdego dnia.
Koszt wypożyczenia rowera mtb to 40 zł/dzień, rowera elektrycznego to 60 zł/dzień, kasku rowerowego 12 zł/dzień.

Rower możesz wypożyczyć np. na 3 dni wtedy koszt to: 3×40 zł czyli zapłacisz 120 zł za 3 dni wielkiej frajdy.

TEMATY DODATKOWE

Jaki jest cennik usług?

Wszystkie ceny naszych usług znajdziesz na stronie: cennik

Usługa przewodnika rowerowego, co to takiego?

Masz ochotę pojechać na górską wycieczkę rowerową ale nie wiesz jaka trasa będzie dla Ciebie odpowiednia? Możemy Wam zapewnić opiekę przewodnika wycieczek rowerowych, który dostosuje stopień trudności trasy do Waszych umiejętności!

Pokonywanie trasy z przewodnikiem, który nie raz już jeździł tymi trasami pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie na wypadek różnych nieprzewidzianych w czasie wycieczek rowerowych sytuacji (przebita opona, zepsuty łańcuch itp.)

Jaki rozmiar ramy roweru Merida będzie dla mnie odpowiedni?

To jaki rozmiar ramy należy wybrać najlepiej obrazuje poniższa grafika. Sprawdź swój wzrost a po prawej stronie grafiki otrzymasz sugerowany rozmiar ramy w calach np. rama 15, rama 17, itp.