Przytulny nocleg w miejscowości Chełmiec, pokoje gościnne

Komfortowy nocleg tylko 3 km od rynku Nowego Sącza.
zobacz atrakcje w pobliżu

Pokoje noclegowe

w Gminie Chełmiec tuż obok Nowego Sącza

Pokoje noclegowe RowerowyFun mieszczą się na w Chełmcu przy ul. Białej w niedalekiej odległości od Velo Dunajec (1 km) oraz od rynku Nowego Sącza (3 km). Dom usytułowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w spokojnej i bezpiecznej okolicy. 

Zapraszamy Cię na nocleg do naszych pokoi gościnnych, które gwarantują ciszę, spokój oraz świergot ptaków za oknem o poranku.

Nasza lokalizacja to świetna baza do wielu atrakcji Sądeczyzny.

Noclegi w Chełmcu 

Poniżej możesz zobaczyć pokoje gościnne, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Chcemy abyś nocował w miłym i komfortowym miejscu dlatego nie oszczędzaliśmy na stelażach łóżek, materacach i pościelach. 

Komfort naszych pokoi gościnnych

Niebiesko mi… to przytulny, a zarazem nowoczesny pokój w stylu skandynawskim w którym do waszej dyspozycji są dwa pojedyncze łóżka, biurko, pojemna szafa, telewizor, wygodny fotel w którym będziesz mógł poczytać książki i wspaniała ciepła atmosfera.

Noclegi w rowerowyfun-ie

Raz mohito proszę… to największy pokój w rowerowymfunie w którym na pewno nie będziesz się nudzić! Do Twojej dyspozycji są trzy pojedyncze łózka, które według Twojego życzenia możemy zamienić na jedno pojedyncze oraz jedno podwójne o wielkości 160×200 cm, komoda, pojemna szafa, telewizor, dwa fotele, stolik kawowy i piękny widok na całą okolicę.

Pokój miętowo mi…

Najmniejszy ale zarazem najbardziej przytulny pokój w naszym RowerowymFun-ie, około 8m kwadratowych. Miętowo- różowe akcenty powodują, że nie chce się z niego wychodzić. Do dyspozycji gości są dwa pojedyncze łóżka, komódka, biurko, krzesło, wieszaczki i lustro. Pokój z pięknym widokiem na ogród, pobliski las, góry i najbliższe miasteczka.

Udogodnienia

Przygotowaliśmy dla Was kilka udogodnień, które powinny umilić Wam pobyt w naszych pokojach noclegowych!

Kącik kawowy

Na korytarzu barek z kawą i herbatą do samodzielnego przygotowania oraz lodówka.

Przechowywanie

Istnieje możliwość przechowania rowerów lub innych wartościowych przedmiotów.

Zwierzaki

Zwierzęta domowe akceptowane po wcześniejszym uzgodnieniu.

Parking

Bezpieczny parking na posesji. 

Smaczne śniadanie

Jeśli masz ochotę przygotowujemy Ci rano pyszne domowe śniadanie z wykorzystaniem regionalnych produktów. Koszt śniadania to 15 zł za osobę. 

Ogród

Na zewnątrz meble ogrodowe i grill do Twojej dyspozycji.

Ważne informację…

Przed przyjazdem zapoznaj się proszę ze skróconym regulaminem naszego domu.

1. Doba pobytowa – od 15.00 do 10 w dniu wyjazdu.

2. W cenę noclegu wliczony jest ręcznik, pościel oraz dostęp do Internetu (Wi-Fi).
3. Zakaz palenia – w RowerowymFun-ie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczący również łazienek).
4. Cisza nocna – Gość jest zobowiązany do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa, w tym do przestrzegania godzin ciszy nocnej (od 22.00 do 6.00).
5. Zakaz używania sprzętów – z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabrania się używania grzałek, żelazek elektrycznych oraz innych, które nie stanowią standardowego wyposażenia pokoju lub obiektu.
6. Gość odpowiada za wszelkie usterki lub szkody, jakie wyrządzi w wyposażeniu pokoju. Za usterki powstałe z winy Gościa będzie pobierana adekwatna rekompensata pieniężna.

Główne atrakcje okolicy

Poniżej przedstawiamy kilka atrakcji, które mogą umilić Ci czas podczas urlopu, który spędzisz w pokojach noclegowych w rowerowyfunie.

ROWERY GÓRSKIE
MTB

AQUA CENTRUM CHEŁMIEC
BASENY, GROTA
VELO MAŁOPOLSKA
VELO DUNAJEC

Galeria – nasze pokoje noclegowe

Poniżej przedstawiamy Wam kilka ujęć z naszych komfortowych pokoi, które planowaliśmy z myślą o Waszej wygodzie.

Promocja 40 zamiast 50

Dla wszystkich klientów korzystających z naszych pokoi noclegowych mamy specjalną ofertę – za wypożyczenie roweru górskiego mtb zapłacisz za cały dzień tylko 40 zł zamiast 50 zł. Jeśli nie wiesz gdzie się udać na wycieczkę rowerową zapewniamy także przewodnika rowerowego.