Życie jest jak jazda na rowerze. Aby zachować równowagę, musisz się poruszać … więc wypożycz rower i ruszaj……

Nasza ogromna pasja do jazdy na rowerze sprawiła, że zapragnęliśmy podzielić się z Wami tym dobrem i otworzyliśmy mobilną i stacjonarną wypożyczalnie rowerów górskich mtb!

Nasza wypożyczalnia mieści się w Małopolsce na Sądecczyźnie w Gminie Chełmiec. Głównym celem naszych działań jest promocja rowerowej turystyki górskiej poprzez mobilną i stacjonarną wypożyczalnie wysokiej klasy rowerów górskich Merida. Chcemy szerzyć kulturę rowerową i przekonywać Was, że jazda na rowerze to nie tylko FUN i sposób na spędzanie wolnego czasu, ale przede wszystkim styl życia.

Oprócz możliwości wypożyczenia sprzętów rowerowych oferujemy wam także usługę przewodnika rowerowego, który otoczy was opieką oraz dostosuje trasę do waszych umiejętności, chęci i kondycji.
Dzięki nam możesz zaplanować wycieczkę ze znajomymi, a my przywieziemy Ci sprzęt na miejsce lub dowieziemy Cię z grupą znajomych we wskazane miejsce.

– NASZA CHARAKTERYSTYKA –

 

ON

Wiek prawie senioralny, ale nieźle się trzyma. Każdą wolną chwilę spędza na siodełku rowerowym. Wielki miłośnik rowerów górskich mtb. Swoją pasje realizuje jeżdżąc po wszystkich trasach rowerowych w Małopolsce. 10 000 to jego roczny przebieg na rowerze. Uwielbia czytać i opowiadać o nowo powstających trasach w regionie (czasami nawet z uporem maniaka).

ONA

Młoda, rześka, zdecydowana i zdeterminowana do działania. Nie lubi nudy i zastoju dlatego wciąż wymyśla nowe rzeczy, które może robić w życiu.  Uwielbia remontować, robić coś z niczego, przyjmować gości, jeździć na rowerze, nartach, łyżwach, rolkach. Zawód zmienia średnio co dwa lata marząc o tym, że kiedyś kupi stary dom z pięknym widokiem w którym będzie hodować kozę MeeeHelenkę!

ROWEROWYFUN

RowerowyFun powstał z pasji do rowerów i z chęci robienia na co dzień tego co kochamy. Chcemy zarażać Was pasją do rowerów, zwiedzania ciekawych miejsc w naszym regionie i zdrowym stylem życia. RowerowyFun jest naszym domem, odbiciem naszego życia i tym kim jesteśmy, uwielbiamy kiedy staje się on choć na chwilę i Waszym azylem miejscem w którym uwielbiacie przebywać.
Oferujemy także rowery dla uczestników wyjazdów firmowych a dzięki odpowiednio dobranej trasie przejazdu przez naszego przewodnika rowerowego każdy uczestnik będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo ciesząc się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy.

Skupiamy się głównie na terenie Beskidu Niskiego i Beskidu Sądeckiego –znajduje się tutaj bardzo duża i zdywersyfikowana ilość ścieżek rowerowych, dostosowana zarówno do waszych umiejętności jak i wieku.

Masz pytania?

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami!
tel. 503-152-640, 501-222-742
kontakt@rowerowyfun.pl