+48 503 15 26 40 kontakt@rowerowyfun.pl

Życie jest jak jazda na rowerze.

Aby zachować równowagę, musisz się poruszać …

więc wypożycz rower i ruszaj……

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW GÓRSKICH MTB NOWY SĄCZ – CHEŁMIEC!

Nasza ogromna pasja do jazdy na rowerze sprawiła, że zapragnęliśmy podzielić się z Wami tym dobrem i otworzyliśmy dla Was stacjonarną i mobilną wypożyczalnie rowerów mtb!

Wypożyczalnia rowerów oraz nasze pokoje gościnne znajdują się w bliskim sąsiedztwie Nowego Sącza w Małopolsce na styku Beskidu Sądeckiego, Beskidu Niskiego i Pogórza. Przyjedź do nas, bo…u nas jest fajnie! Tu wzmocnisz siły witalne i zaznasz wielu wrażeń w kontakcie z przyrodą poprzez dostępne w okolicy trasy rowerowe oraz nowoczesną infrastrukturę sportową.
Na co dzień promujemy turystykę rowerową  poprzez mobilną i stacjonarną wypożyczalnie rowerów. Chcemy Wam pokazać, że jazda na rowerze to nie tylko FUN, ale przede wszystkim sposób na życie!

nasza charakterystyka

 

rowerowy fan

Wiek prawie senioralny, ale nieźle się trzyma. Każdą wolną chwilę spędza na siodełku rowerowym. Wielki miłośnik rowerów górskich mtb. Swoją pasje realizuje jeżdżąc po wszystkich trasach rowerowych w Małopolsce. 10 000 to jego roczny przebieg na rowerze. Uwielbia czytać i opowiadać o nowo powstających trasach w regionie (czasami nawet z uporem maniaka).

rowerowyfun

RowerowyFun powstał z pasji do rowerów i z chęci robienia na co dzień tego co kochamy. Chcemy zarażać Was pasją do rowerów, zwiedzania ciekawych miejsc w naszym regionie i zdrowym stylem życia. RowerowyFun jest naszym domem, odbiciem naszego życia i tym kim jesteśmy, uwielbiamy kiedy staje się on choć na chwilę i Waszym azylem miejscem w którym uwielbiacie przebywać.

rowerowa fanka

Młoda, rześka, zdecydowana i zdeterminowana do działania. Nie lubi nudy i zastoju dlatego wciąż wymyśla nowe rzeczy, które może robić w życiu.  Uwielbia; remontować, projektować przestrzenie,  przyjmować gości, jeździć na rowerze, nartach, łyżwach, rolkach.

Oprócz możliwości wypożyczenia sprzętów rowerowych oferujemy wam także usługę przewodnika rowerowego, który otoczy was opieką oraz dostosuje trasę do waszych umiejętności, chęci i kondycji.

Dzięki nam możesz zaplanować wycieczkę ze znajomymi, a my przywieziemy Ci sprzęt na miejsce. Usługa dowozu rowerów (do 12 rowerów naraz)  to 1,50 zł za km.