+48 503 15 26 40 kontakt@rowerowyfun.pl

Nie znasz okolicy?
Skorzystaj z porad
przewodnika rowerowego!

PRZEWODNIK ROWEROWY

Nie tylko wypożyczamy rowery, dowozimy je na miejsce, ale także oferujemy Wam opiekę przewodnika wycieczek rowerowych, który dostosuje stopień trudności trasy do Waszych umiejętności!

Pokonywanie trasy z przewodnikiem, który nie raz już jeździł tymi trasami pozwala Ci czuć się bezpiecznie na wypadek różnych nieprzewidzianych w czasie wycieczek rowerowych sytuacji (przebita opona, zepsuty łańcuch itp.)

Zajmiemy się wszystkim!

dlaczego warto zwiedzać z przewodnikiem?

przewodnik dostosuje trasę do Twoich umiejętności, kondycji i preferencji

przewodnik zapewni bezpieczeństwo podczas wycieczki na wypadek różnych ewentualności zdarzających się w trasie

przewodnik odkryje piękno i uroki miejsc w okolicy pokazując Wam oprócz najpopularniejszych tras także te ciężko dostępne malownicze trasy

Możemy także zorganizować dla Was wycieczki firmowe, urodzinowe, jubileuszowe – ceny do indywidualnej negocjacji po ustaleniu szczegółów.

Dzięki nam możesz zaplanować wycieczkę ze znajomymi, a my przywieziemy Ci sprzęt na miejsce. Usługa dowozu do 12 rowerów naraz to 1,5 zł za km.

TRASY ROWEROWE
I ATRAKCJE SĄDECCZYZNY

 

Jeśli z kolei masz dobrą orientację w terenie i masz ochotę zwiedzać sam skorzystaj z zestawienia atrakcji, które dla Ciebie przygotowaliśmy lub zobacz kilka proponowanych przez nas tras rowerowych.